- GP BATTERIES

Цена
€1 80 / 3 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Алкална батерия SUPER LR03 /4 бр. в опаковка/ 1.5V GP
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Алкална батерия SUPER LR03 /4 бр. в опаковка/ 1.5V GP
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AAA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 |
| Батерия/Акумулатор формат | AAA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Алкална |
| Технология батерия | Алкална |
| Химически състав | Alkaline |
| Химически състав | Alkaline |
| Волтаж | 1.5 V |
| Волтаж | 1.5 V |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Размери (мм) | D-10.5mm:H-44.5mm |
| Размери (мм) | D-10.5mm:H-44.5mm |
| Брой в опаковка | 4 |
| Брой в опаковка | 4 |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1000 |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | MP3 плейъри |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | PDA устройства |
| Съвместимо устройство | Ръчни игри |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Безжични слушалки |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.5 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.01кг |
Алкални батерии GP SUPER LR03 AAA – 4 бр. в блистер
Надеждна енергия за вашите ежедневни устройства. Тези алкални батерии GP SUPER осигуряват дълготрайна работа за дистанционни управления, играчки, часовници и други.
Ключови Предимства
- Дълъг срок на съхранение — до 5 години, за да имате енергия винаги, когато ви трябва.
- Устойчив на течове дизайн — усъвършенствана конструкция предпазва устройствата ви.
- Екологични — без живак и кадмий, безопасни за домашна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Алкална |
| Размер | AAA (LR03) |
| Напрежение | 1.5 V |
| Количество | 4 бр. |
Какво има в кутията
- 4 x алкални батерии GP SUPER AAA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





